Відновлено ремонтні роботи на колекторі по просп.200-річчя Херсона

 13 жовтня  2020 року   на аварійному колекторі по просп. 200-річчя Херсона, після завершення необхідного комплексу ...

>>

Відкрито новий пункт приймання споживачів у Таврійському мікрорайоні

 У листопаді 2020 року АТ «Херсонська ТЕЦ» та МКП Херсонський Водоканал відкрили новий пункт обслуговування ...

>>

Виїзні прийоми споживачів у листопаді 2020 року

Шановні споживачі! Херсонський Водоканал продовжує виїзні прийоми споживачів з власною виїзною касою без комісії. Звертаємо Вашу увагу: ...

>>

Водоканал турбується про безпеку херсонців

12 жовтня 2020 року на виконання протокольного рішення засідання регіональної та міської комісій з питань ...

>>

Водоканал дякує мешканцям приватного сектору за взаємодопомогу

Херсонський Водоканал продовжує  виконувати  заміну водопровідних мереж у приватному секторі міста за замовленнями мешканців.

Як ми писали раніше, зношеність комунального водопроводу у Херсоні сягає 60%. При відсутності фінансування існуючих програм реформування житлово-комунального господарства, підприємство не має можливості здійснювати системну заміну мереж через обмежений фінансовий ресурс.

Тому фахівці Водоканалу  разом з мешканцями приватного сектору при заміні вуличних мереж досягли розумного компромісу: вирішувати питання спільно, на умовах, вигідних і для мешканців, і для підприємства.

У жовтні 2020 року фахівцями дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Водоканалу виконано роботи  із заміни  200м водопроводу по вул. Бойка (від буд.№98 до вул.Ціолковського). Мешканці вулиці самостійно придбали матеріали і запірну арматуру. У 2019 році Водоканал також безкоштовно виконав комплекс робіт із заміни  водопроводу  по вказаній вулиці від вул.Жуковського до буд.№98. Напередодні зими, яка  за прогнозом синоптиків буде сніжно-дощовою, заміна зношених сталевих  труб  на сучасні поліетиленові – це  гарантія безперебійного та надійного водопостачання. Відтепер витоки, аварійні ремонти та загроза залишитися без води у  найнесподіваніший момент  для мешканців  вулиці  Бойка залишаться у минулому.

Виконання робіт відбувалось без припинення водопостачання. Після перепідключення були проведені  необхідні гідравлічні випробування мереж та їх дезінфекція.

 

Довідка. У 2020 році Водоканалом замінено більше 5 000 м водопроводу. Спільно з абонентами замінені водопровідні мережі по вул.Ватутіна у Антонівці (1200м), вул. 9-й Західній (225м), вул. Бучми (108м), вул. Рішельєвській (43м), вул.6-й Західній (240м),   вул. 2-й Склотарній (325м),   вул. 7-й Західній (200м), вул. Дровникова (300м.) За зверненням споживачів виконується заміна 40м водопроводу по вул. Підпільній та пров. Чкалова. Тривають роботи по вул. Генерала Алмазова, де запланована заміна 200 м водопроводу та встановлення нової запірної арматури.  

Листопад у Херсоні видався багатим на теплі дні, а у Херсонському Водоканалі – на особливі […]

Розподільник

26 листопада 2020 року о 13-40, через  аварійне відключення електроенергії, відбулася повна зупинка водопровідних та […]

Після розроблення і експертизи проекту та тендерної процедури з визначення підрядної організації (ТОВ “Укрспецоборудование”), на […]

Розподільник

24 листопада 2020 року колектив Херсонського Водоканалу привітав з Ювілейним Днем народження заступника Контакт-центру підприємства, […]

23 листопада  2020 року   колектив Херсонського Водоканалу щиро привітав  з Ювілеєм машиніста автокрану – Кравченка […]

Розподільник

18 листопада 2020 року бригадами слюсарів АВР служби з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Херсонського […]