У Водоканалі відбулось відкрите обговорення щодо обґрунтування зміни тарифів на 2022 рік

ПРОТОКОЛ № 1/21 проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо обґрунтування зміни тарифів на ...

>>

Водоканал встановив нові насоси на підкачці у Дніпровському мікрорайоні

25 травня 2021 року на станції підвищення тиску води,  розташованій у  ЦТП-57 за адресою Бериславське ...

>>

Час передавати у Водоканал показники лічильників води!

Шановні херсонці!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  водопостачання! Для правильного нарахування за фактично ...

>>

Своєчасна оплата - запорука води у Ваших оселях

Херсонський Водоканал постійно веде роботу зі споживачами, які не оплачують за отримані послуги водопостачання та ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Водоканал привітав з ювілеєм ветерана ВКГ «Корабел»

11 травня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм одного з ветеранів ВКГ «Корабел» – ХРИСТЕНКА Сергія Юрійовича, який бездоганно працює  у Водоканалі вже 36-й рік.

Ювіляр розпочав трудову діяльність у 1980 році на Херсонському суднобудівному заводі. Після служби у лавах Радянської Армії працював на Херсонському автотранспортному підприємстві слюсарем з ремонту автомобілів, згодом – водієм автобусу.

У червні 1984 року влаштувався слюсарем-ремонтником механічного цеху до Херсонського Водоканалу, де протягом 10 років сумлінно виконував службові обов’язки,  підіймаючи розряди та отримуючи подяки та грамоти за професійну та самовіддану працю, зокрема звання «Ударника комуністичного труда».

Після річної перерви, коли  ювіляр працював слюсарем з обслуговування теплових мереж ВО «Дніпро», у 1996 році Сергій Юрійович повертається до Водоканалу слюсарем-ремонтником 4 розряду у службу з експлуатації, ремонту та обслуговування насосних станцій. А у лютому 1998 року переводиться слюсарем-ремонтником на дільницю з експлуатації каналізаційних мереж служби  ВКГ «Корабел»,  де  успішно працює до сьогодні.

Сергій ХРИСТЕНКО користується заслуженою повагою в колективі за високий професіоналізм, відповідальність, організаторські здібності, позитивність, пунктуальність та акуратність у всьому. Майстер своєї справи, він охоче передає молодим працівникам свій досвід та знання.

Приймає активну участь у громадському житті колективу, більше двадцяти років є членом профкому підприємства, принципово та впевнено відстоюючи інтереси працівників. Нагороджений Грамотою ЦК профспілок України.

Адміністрація, профспілковий комітет, весь колектив МКП «ВУВКГ м. Херсона» щиро вдячні ювіляру за багаторічну, високопрофесійну працю на благо нашого підприємства, нашого міста!

Бажаємо Вам, Сергію Юрійовичу, міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги  та нових успіхів у  Вашій відповідальній роботі!

У системі Водоканалу виробничий контроль за якістю питної води та очищених стічних вод здійснюють два […]

Розподільник

Для підвищення ефективності очищення стічних вод, надійності роботи системи централізованого водовідведення міста, захисту навколишнього середовища […]

29 травня 2021 року відзначив 50-річний ювілей Олег Іванович ЖУРА, молодий ветеран Водоканалу,  який бездоганно […]

Розподільник

Наявність кваліфікованих кадрів – одна з передумов успішної господарської діяльності. Тому далекоглядні керівники  зацікавлені  у […]

Херсонський Водоканал приділяє особливу увагу охороні праці та піклується про здоров’я  своїх працівників. Турбота про […]

Розподільник

25 травня 2021 року на станції підвищення тиску води,  розташованій у  ЦТП-57 за адресою Бериславське […]