Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні херсонці! З настанням нового року кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво, сподівається, ...

>>

23 грудня – День народження Херсонського Водоканалу!

23 грудня 2020 року МКП «ВУВКГ м.Херсона» відзначає 134 річницю з дня свого заснування. В ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

Водоканал ремонтує колектор у Шуменському мкр

Вночі 25 жовтня 2020 року на напірному каналізаційному колекторі за адресою вул. Івана Богуна, 103 виникла аварійна ситуація.

 Бригадою служби водовідведення Херсонського Водоканалу негайно локалізовано витік шляхом перекриття засувок. Працівниками дільниці з експлуатації каналізаційних мереж при обстеженні місця витоку виявлено розгерметизацію сталевого каналізаційного трубопроводу, по якому транспортуються стічні води Шуменського мікрорайону на міські очисні споруди каналізації.

Для усунення аварії необхідно замінити 6м трубопроводів Ø820 мм та Ø500мм  на глибині майже 3 м, які знаходяться у незадовільному технічному стані. Ці роботи  професійно та оперативно виконуються ремонтно-будівельною дільницею Водоканалу.

Механічним цехом було відремонтовано засувку Ø500мм та зворотний клапан, виконано заміну 2 скидних засувок Ø100мм на нові, європейського виробництва.

Мешканці прилеглих будинків користуються послугами водопостачання та водовідведення у штатному режимі: стічні води тимчасово перекачуються по іншій, непошкодженій ділянці колектора.

Просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з розриттям. Плануємо завершити ремонтні роботи найближчим часом та відновити благоустрій території.

 

14 січня 2021 року в малому конференц-залі Херсонського Водоканалу відбувся пізнавально-технічний семінар, організований вітчизняною компанією […]

Розподільник

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart […]

12 січня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання Водоканалу виконано заміну насосного агрегату на […]

Розподільник

12.01.2021 на розі вул.Рішельєвської та вул.Театральної  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну зношеної […]

Розподільник

У перших числах  січня  2021 року  колектив Херсонського Водоканалу  провів на заслужений відпочинок двох ветеранів […]