Про встановлення вузлів комерційного обліку у запитаннях та відповідях

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та ...

>>

Аварія на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20

05 липня 2021 року внаслідок сильних опадів сталося  руйнування склепіння труб каналізаційного колектору №16 на ...

>>

Нове насосне обладнання на насосній станції каналізації №4 – гарантія екологічної безпеки

У червні 2021 року завершено ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4 за адресою ...

>>

Водоканал урочисто відзначив День Конституції

З нагоди Дня Конституції у Херсонському Водоканалі відбувся урочистий захід, який був ознаменований нагородженням працівників ...

>>

Вакцинація у Водоканалі – турбота керівництва про колектив

У червні 2021 року в Херсонському Водоканалі, на добровільних засадах, був проведений перший етап вакцинації ...

>>

Водоканал вітає з ювілеєм Професіонала

17 червня 2021 року  колектив Херсонського Водоканалу вітає з ювілеєм АНТИПОВА Бориса Анатолійовича, начальника служби ВКГ «Корабел»,  справжнього Професіонала, глибоко порядну людину,   мудрого  керівника та наставника, який присвятив роботі у Херсонському Водоканалі 43 роки свого життя!

Борис Анатолійович має багату та яскраву трудову біографію. Після закінчення Херсонського судномеханічного технікуму у 1969 році розпочав трудову діяльність на Херсонському суднобудівному заводі складальником корпусів металевих суден.  Після служби у лавах Радянської армії працював інженером-диспетчером на Херсонському заводі ім.Комінтерна.

У 1974 році змінює напрямок своєї діяльності та навчається у Одеському дорожньому технікумі на механіка рефрижераторних секцій, після чого працює слюсарем, згодом начальником потягу Каховського рефрижераторного депо.

У 1978 році вирішує спробувати себе у іншій справі та влаштовується слюсарем-ремонтником у механічний цех Херсонського Водоканалу. Згодом займає посаду начальника механічного цеху, працює начальником ГНСК, начальником ЕРОНСК,  головним механіком підприємства.

У 1998 році стає начальником новоствореної у Водоканалі служби ВКГ «Корабел». Саме тут Борис Анатолійович знаходить своє покликання. Великий досвід, високий рівень технічної обізнаності, впевненість та швидкість у прийнятті рішень, стресостійкість й комунікативність, справжній талант керівника дозволили Борису Анатолійовичу створити один з найкращих колективів у Водоканалі: дружний, згуртований, з найнижчою плинністю кадрів.

Робота служби, яка повторює за своєю структурою сам Водоканал і яку ювіляр беззмінно очолює вже 23 роки,  багатопланова та відповідальна, але завжди стабільна та  високопрофесійна, в чому незаперечна заслуга її керівника.

Постійне самовдосконалення, дипломатичність, надійність,  готовність завжди підтримати та допомогти  викликають заслужену повагу до ювіляра не тільки в колективі Водоканалу, а й у всіх, хто з ним працював і працює.

За вагомі досягнення  та  здобутки у сфері житлово-комунального господарства  Борис АНТИПОВ неодноразово нагороджений Грамотами, Подяками, преміями всіх рівнів.

Адміністрація, профспілковий комітет, весь колектив МКП «ВУВКГ м.Херсона» щиро вдячні Вам, шановний Борисе Анатолійовичу, за Вашу багаторічну, бездоганну, високопрофесійну працю на благо нашого підприємства, нашого міста та бажають натхнення, здоров’я і удачі!  Нехай безліч прекрасних подій відбуваються у Вашому житті! Нових трудових здобутків,  гарних вражень і відкриттів!

З Ювілеєм!

Відповідно до Колективного договору  профкомом Херсонського Водоканалу при підтримці керівництва  організовано літній відпочинок дітей працівників […]

Розподільник

21 липня 2021 року у Водоканалі відбулась запланована зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та […]

Шановні споживачі Херсонського Водоканалу!  Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку  води! Для […]

Розподільник

21 липня 2021 року відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу та голів ОСББ […]

23 липня 2021 року колектив Херсонського Водоканалу  привітав з 60-річним ювілеєм ветерана диспетчерської служби – […]

Розподільник

20 липня 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу встановлені освіжаючі рамки для мешканців та гостей міста […]