У Херсоні відкривається сезон фонтанів

01 травня 2021 року в Херсоні  відбудеться довгоочікувана подія для херсонців та гостей міста:  запуск ...

>>

Самовільні приєднання до мереж - загроза безпечному водокористуванню!

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій ...

>>

Водоканал нагадує: наближається час передачі показників водолічильників

Шановні споживачі!  Херсонський Водоканал нагадує, що наближається час передачі показників водолічильників  та оплати за спожиті послуги ...

>>

Водопровідні мережі Херсона продезінфіковані !

20-21 квітня 2020 року Херсонським Водоканалом виконано дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона гіпохлоритом натрію. Дезінфекція  - ...

>>

Увага! Графік поливу зелених насаджень у весняно-літньо-осінній період 2021 року

Відповідно до вимог Водного кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Правил надання ...

>>

Водопровідні мережі Херсона продезінфіковані !

20-21 квітня 2020 року Херсонським Водоканалом виконано дезінфекцію водопровідних мереж міста Херсона гіпохлоритом натрію.

Дезінфекція  – досить складний і напружений етап роботи для всіх технічних служб МКП «ВУВКГ м.Херсона» не тільки з причини  дотримання технології знезараження, розрахунку, придбання, дозування реагенту, а й у зв’язку з можливістю під час відсутності води в мережах провести ремонт і заміну насосів, магістральних ділянок водопроводу, засувок, пожежних гідрантів  та іншого обладнання з тим, щоб протягом наступного року не зупиняти водопостачання міста для виконання цих робіт.

20 квітня технічними службами Водоканалу, незважаючи на дощову погоду, здійснювався ремонт обладнання та заміна запірної арматури, до яких завчасно були придбані комплектуючі та матеріали, виконані підготовчі роботи з розкриття камер переключення та ділянок, де запланована заміна засувок.

Так, фахівцями дільниці «Водозабір-1» на насосних станціях водопроводу проведено ревізію та ремонт п’яти засувок Ø300-600, заміну напірної засувки Ø300 мм на НСВ-3.

Дільницею «Водозабір-2» виконано ревізію двох розподільних пристроїв ТП-170, ревізію 17 засувок магістральних водогонів, ревізію насосного агрегата №5 на НСВ-2 та інші роботи.

Дільницею з ремонту та експлуатації водопровідних мереж, службою ВКГ «Корабел», працівниками ремонтно-будівельної дільниці на водопровідних  мережах міста замінено 14 засувок  Ø150мм – Ø400мм у всіх мікрорайонах міста за наступними адресами:

  • вул. Тираспольська ^ вул. Молодіжна;

  • вул. Степана Разіна ^ вул. Українська ;

  • вул. Українська ^ вул. Тираспольська;

  • вул. Молодіжна ^  вул. Степана Разіна;

  • вул. Покришева ^ вул. Володимира Великого;

  • вул. Кримська ^ вул. Залаегерсег (5 одиниць);

  • вул.Комкова, 83 (ЦТП-21);

  • вул.Фрітаун, 153 (3 одиниці).

Дільницею з експлуатації насосних станцій 3-го підйому було замінено 7 засувок Ø150-200 мм  на ЦТП–54 (вул. Покришева, 53) та 10 м трубопроводу.

Диспетчерська служба координувала роботи, що виконувались на мережах та об’єктах Водоканалу, забезпечувала виконання дезінфекції локальних свердловин міста, максимально скорочуючи час відсутності води у лікарнях та об’єктах соціальної інфраструктури міста,  разом з Контакт-центром відповідала на численні  телефонні звернення абонентів. Після завершення запланованих робіт на мережах та їх дезінфекції  керувала відновленням технологічної схеми водопостачання міста.

Енергетичною службою виконувались ревізія і ремонт електрообладнання, виконання відключень, пуск насосних агрегатів, обслуговування ДЕС  та інші регламентні роботи.

Механічним цехом разом з електроцехом забезпечувалась робота дизель-електростанції та виконувались роботи з відкачуючими засобами при заміні засувок.

Хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води і вдень і вночі постійно контролювалась якість виконання  дезінфекції у 32 кінцевих  точках водопровідних мереж міста.

Цех АСУ виконував ревізію обладнання станцій управління насосними агрегатами НСВ, планово-попереджувальний ремонт станцій управління з частотними перетворювачами на насосних станціях 3-го підйому,  здійснював контроль зупинки та запуску насосних агрегатів.

Автотранспортною службою  було надано  30  одиниць  спецтехніки.

«Такий захід ми проводимо щороку навесні, – розповів головний інженер МКП «ВУВКГ м.Херсона» Олексій САВЧЕНКО. – Це не хлорування води, як часто думають люди,  а знезараження водопровідних мереж.  Ми використовуємо гіпохлорит натрію.

Відсутність води в кранах протягом майже двох днів – це вимушені побутові незручності, за які ми перепрошуємо містян. Але хочу звернути увагу на щорічну проблему, яку деякі споживачі створюють собі самостійно. Водоканал постійно нагадує: робіть запас води завчасно, а не у останню годину перед відключенням. Мережі мають певну пропускну спроможність, тому при максимальному навантаженні з труб зривається іржа, яка забарвлює воду, та й тиск у мережі залишає бажати кращого.

Всі скарги ми приймаємо, робимо висновки, турбуємось про якість води та її безпечність і закликаємо херсонців також турбуватись про свої сім’ї завчасно, прислухатись до наших рекомендацій. Ми працюємо для Вас!»

26 серпня  2020 року   колектив Херсонського Водоканалу  привітав  з виходом на заслужений відпочинок одного з  […]

Розподільник

Шановні споживачі! Херсонський Водоканал  продовжує виїзні прийоми споживачів з власною виїзною касою без комісії. ЗАПРОШУЄМО […]

Шановні херсонці! Колектив Херсонського Водоканалу щиро вітає Вас з Днем Державного Прапора України та Днем […]

Розподільник

18 серпня 2020 р. відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч керівництва і фахівців Херсонського Водоканалу з головами ОСББ […]

Шановні працівники будівельної галузі! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем будівельника! Професія будівельника […]

Розподільник

05 серпня 2020 року на розі вул.Гагаріна та вул.295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії  працівниками служби водопостачання […]