Водоканал інформує!

У зв’язку з реорганізацією селищних рад, через закриття приміщень,    МКП «ВУВКГ м. Херсона» призупиняє виїзні ...

>>

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні херсонці! З настанням нового року кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво, сподівається, ...

>>

23 грудня – День народження Херсонського Водоканалу!

23 грудня 2020 року МКП «ВУВКГ м.Херсона» відзначає 134 річницю з дня свого заснування. В ...

>>

З 01 січня 2021 року - нові тарифи!

До уваги споживачів !  З 01 січня 2021 року змінюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  ...

>>

Її робота – захищати екологію нашого міста

03 грудня 2020 року колектив Херсонського Водоканалу привітав з  Ювілеєм  ветерана підприємства – Мельник Тетяну Вячеславівну, яка бездоганно працює на підприємстві  вже 37 років!

Тетяна Вячеславівна розпочала свою трудову діяльність на Херсонській фабриці швейних спортивних виробів  «Динамо»  у 1978 році, де пропрацювала 5 років. У грудні 1983 року поступила на роботу у Херсонський Водоканал спочатку на посаду машиніста насосних установок міських очисних споруд каналізації (МОС),   згодом – пробовідбірником аналітичної лабораторії контролю стічних вод. З жовтня 1993 року по теперішній час Тетяна Мельник  працює лаборантом хімічного аналізу вказаної лабораторії.

Всі роки роботи вона є прикладом відповідальності, професіоналізму, доброзичливості, мудрим наставником, до якого  з повагою та любов’ю ставляться всі, з ким вона працює та  спілкується,  створюючи   навколо себе  атмосферу стабільності та взаємодопомоги.

Адміністрація, профспілковий комітет, весь колектив МКП «ВУВКГ м.Херсона» висловлюють Вам, Тетяно Вячеславівно, величезну вдячність за Вашу багаторічну, сумлінну, високопрофесійну працю!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у всіх справах, невичерпної життєвої енергії,  натхнення і позитиву!

14 січня 2021 року в малому конференц-залі Херсонського Водоканалу відбувся пізнавально-технічний семінар, організований вітчизняною компанією […]

Розподільник

У квітні 2020 року Київстар і Херсонський водоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart […]

12 січня 2020 року працівниками дільниці «Водозабір-1» служби водопостачання Водоканалу виконано заміну насосного агрегату на […]

Розподільник

12.01.2021 на розі вул.Рішельєвської та вул.Театральної  фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну зношеної […]

Розподільник

У перших числах  січня  2021 року  колектив Херсонського Водоканалу  провів на заслужений відпочинок двох ветеранів […]